deskapytanie Właściwe pytania są tym czynnikiem, które kierują Cię niejako na drogę wyjścia ze strefy komfortu oraz wejście w kreatywną sferę twórczą, dzięki której coś się zmienia. Za każdym razem kiedy odkrywasz w sobie lub w swoim otoczeniu coś nowego, coś co pozwala Ci rozwinąć umiejętności, dostrzec coś zaskakującego w sobie, wejść na drogę poszukiwań i dostrzegania czegoś co zainspiruje Cię czy zachwyci, masz do czynienia z cennym darem rozwoju.

Jeśli codziennie odkryjesz coś nowego dzięki właściwie zadawanym pytaniom Twoje twórcze otoczenie zacznie się rozwijać w niespotykanym tempie. Nie wiem czy Ci to potrzebne, po prostu sprawdź co będzie się działo. Być może to właśnie popchnie Cie do niebywałych zmian i rozwoju takich obszarów Twojego istnienia, o których nie masz teraz pojęcia.

Daj sobie chwile na przemyślenie. Poczekaj aż odpowiedź sama przyjdzie Ci do głowy. Nie wysilaj się za bardzo. Odpowiedzi, które spłyną do ciebie nie są tymi których się spodziewasz. To nieznane Ci obszary, które będą dla ciebie nowością. Pozwól sobie na to i poczuj ciekawość, odmianę, zaskoczenie, niespodziankę. A więc? Gotowy na przygodę?

Ten artykuł będzie ewaluował. Co kilka dni pojawią się nowe pytania. Zaglądaj tu regularnie, nastaw się na nieznane i sprawdź co się wydarzy. Obserwuj siebie, obserwuj zmiany jakie mają miejsce w Tobie i w Twoim otoczeniu. Dzięki temu będziesz mieć świadomość owych zmian i ich wpływu na Twoje życie.

Jeśli przyszło Ci do głowy, ciekawe otwarte pytanie, którym chcesz się podzielić by zmienić czyjąś rzeczywistość, podziel się nim w komentarzu. Najciekawsze, najwyżej oceniane przez czytelników bloga zostaną opublikowane w artykule z podpisem autora.

OK, no to do dzieła

2 stycznia 2015

Jakby to było gdybym znał / znała wszystkie swoje możliwości?

Co by było gdybym miał / miała możliwość rozwinąć swoje ukryte talenty?

Jakby to było posiadać niesamowitą możliwość urzeczywistniania swoich marzeń od ręki?

Co by się zmieniło w moim życiu gdym pozbył się / pozbyła się wszelkich swoich ograniczeń?

Jakby to było wiedzieć co mnie spotka jutro?

 

Kolejna dawka pytań

18 02 2015

Kim jestem na najgłębszym poziomie istnienia?

Co mnie blokuje w realizowaniu siebie?

Czym jest moja prawdziwa droga?

Gdzie chce być za 10 lat? Jak będę się czuć?

Jakby to było poznać siebie w 100%?