Choć nie widać tego gołym okiem zmieniasz się na wszelkie sposoby każdego dnia, w każdej minucie. Zmiany to coś czego możesz być pewien. Jeśli nie jesteś na nie gotowy lub co gorsza nie lubisz zmian twoje życie może wydawać się ciężkie, nieprzewidywalne i trudne do zniesienia.

Dla tych którzy twierdzą, że życie im się przydarza i obwiniają za wszystkie wydarzenia w ich egzystencji cały świat, życie jest katorgą, która ciągnie się w nieskończoność. W tych osobach tak wiele jest ograniczeń, że praktycznie są niewielkie szanse na przebicie się przez grubą skorupę hamujących decyzji i towarzyszących im negatywnym emocjom. Zmiany dla tej „kategorii” są na ogół niewielkie i mało znaczące…. no chyba, że coś się wydarzy.

historyjka

Najistotniejszym aspektem transformacji jest zmiana kierunku koncentracji z zewnątrz do wewnątrz. Kiedy istota ludzka osiągnie punkt krytyczny, który najczęściej jest punktem zwrotnym, zaczyna dostrzegać, że to nie zewnętrzny świat jest powodem i przyczyną wydarzeń w jej życiu ale to jej własne wewnętrzne przekonania, emocje, uczucia, myśli, słowa, dążenia lub ich brak.

Transformacja zaczyna się wtedy gdy zrozumiesz, że wszystko dzieje się w tu i te raz. Kiedy ujrzysz świat na nowo, intensywniejszy, bardziej wyrazisty, wyostrzony obraz, projekcja twojego wnętrza. Kiedy przestaniesz narzekać, ustalać kto jest winny, wić się ze strachu i walić głową w mur. Transformacja również to zrozumienie, że życie nie jest wypadkową rożnych zdarzeń nie mających ze sobą nic wspólnego, to zrozumienie, że każde wydarzenie twojego życia ma sens, nawet jeśli teraz jeszcze go nie dostrzegasz.

Dzięki transformacji w twoim życiu pojawia się światło. To światło jest blaskiem twojego przebudzonego wnętrza, które celebruje życie w znaczący sposób, który dostrzega życie wokoło w rożnych jego postaciach. Rzeczy dzieją się wolniej, jednak są bardziej znaczące, są bardziej kompatybilne z twoim wnętrzem, są ci bliskie. Każdy moment staje się ważnym, znaczącym elementem kreowania twojej przestrzeni, która odzwierciedla piękno twojego wewnętrznego ja.

Tak stało się dla przykładu z życiem Magdaleny. Poniżej wywiad, który spontanicznie przeprowadziłam kilka dni temu. Pod wywiadem znajdziesz również link do bloga Magdy, na który zapraszam serdecznie. Jakość nagrania nie jest najlepsza ale nie to jest najważniejsze, a słowa. Transformacja i światło, którego doświadczyła Magdalena jest czymś co powinno być punktem zwrotnym każdego człowieka, który jeszcze nie przejął kontroli nad swoim życiem.

wywiad

http://blogbabskiswiat.com.pl

A już w lipcu możesz doświadczyć swojej własnej transformacji na Warsztatach Techniki Kreacji.

Połączenie warsztatu coachingowego z metodami tworzenia własnej rzeczywistości. Ten warsztat będzie niezwykły gdyż pokażemy Ci jak pozbyć się starych schematów oraz jak otworzyć się na piękny świat bycia świadomym samego siebie.

Zapisz się teraz 🙂