Zaniedbana ziemia obrodzi chaotycznie gęstym,ciemnym buszem, poszytym cierniowymi krzewami oraz gęstymi zaroślami. Miejsce to jest niedostępne i dzikie, chaotyczne i nieprzewidywalne.

Zadbana ziemia, wielokrotnie przeorana, wyplewiona, podlewana i nawożona staje się żyzną i gotową do wydania obfitych plonów. Miejsce to kipi obfitością i radością, smakiem i zapachem.

Nie ograniczaj się z marzeniami, tylko dlatego, że ktoś Ci powiedział „zejdź na ziemię”

Nie planuj i nie zachodź w głowę jak zrealizować swoje marzenia. Możliwości i sposobności jest tak wiele, że nie jesteś w stanie objąć tego swoim umysłem. Ty jesteś od tego żeby marzyć i działać. Być kreatywnym i szczęśliwym. Podążaj za swoja ekscytacją i pozwól aby Siła Wyższa poddała Ci sposobność.

Powierzaj tak jak gdyby wszystko zależało od Siły Wyższej, działaj tak jak gdyby wszystko zależało od Ciebie.

Czy coś może Ci w tym przeszkodzić. Tak… Tylko Ty Sam. Ty sam możesz być największa przeszkodą, osobowością utkaną z cierpienia. Objawów cierpienia jest wiele: smutek, żal, poczucie winy, zazdrość, niecierpliwość, wstyd, złość, strach i wiele innych

Czy cierpienie jest potrzebne? Tak i nie. Gdybyś nie przeszedł przez cierpienia, nie byłoby w tobie, jako istocie ludzkiej, głębi, nie byłoby pokory, miłosierdzia. Nie czytałbyś teraz tego. Cierpienie rozrywa skorupę ego i przychodzi czas, kiedy już wykonało swoje zadanie. Cierpienie jest potrzebne dopóki nie zrozumiesz, że jest niepotrzebne.” E. Tolle

Strach…

Strach może być Twoim największym wrogiem lub najlepszym sprzymierzeńcem w drodze kreacji. Jeśli wywoła w Tobie paraliż niedziałania, skulenia się w sobie i rezygnacji z marzeń jest Twoim wrogiem.

Jeśli jednak potraktujesz go jako znak, podpowiedź, może stać się Twoim przyjacielem. Zastanawiasz się jak to możliwe? Możesz strach porównać z bólem fizycznym. Jeśli boli Cie gardło to znaczy, że prawdopodobnie złapałeś infekcję. Aby przerwać jej rozwój i pozbyć się bólu trzeba zadziałać.

Dokładnie tak samo jest ze strachem. Strach jest symptomem z wewnętrznym, strach sygnalizuje, że Twoje przekonania Ci nie służą. Co powinieneś więc zrobić? Spytaj swojego nieświadomego umysłu:

Jakie przekonanie sprawia, że czuję strach w tej sytuacji?

Bądź swoim własnym detektywem i baw się tym, sprawdź każdy aspekt sprawy aby dotrzeć do źródła i odkryć niepotrzebne dla siebie przekonanie, które są barierą w kreowaniu własnej rzeczywistości oraz realizacji marzeń.

Pytanie to ma dużą moc. Zamiast paraliżu otrzymujesz ciekawość i energię do odkrywania siebie. Nie lekceważ go. Ja nie powiem Ci co masz robić, nie będę przekonywać Cię również jak to działa. Jeśli jesteś ciekawy siebie, swojego życia i pragniesz iść drogą najmniejszego oporu by realizować swoje ja, siebie oraz swoje najsilniejsze pragnienia jest to dobra droga. Praca nad sobą.

Już pod koniec lipca odbędzie się Warsztat Technika Kreacji w Katowicach oraz pod koniec sierpnia w Krakowie. Zapisz się

Prowadzący:

Sylwia Fleischer

Sylwia

Coach Time Line Therapy oraz Break Through Session

Autorka książki: Szybowanie z sukcesem.

Hasło przewodnie: Każde wydarzenie w życiu uszlachetnia, jeśli nadasz mu odpowiednie znaczenie.

Michał Mokrysz

Michał Mokrysz

Certyfikowany Trener Prawa Przyciągania The Secret

Praktyk NLP, Trener Motywacji

Hasło przewodnie: Oczekuj niemożliwego, bo możliwe i tak się stanie.