icppc Każde wydarzenie w życiu może być pozytywnie podarowanym Ci znakiem. Każde wydarzenie w życiu, jeśli tylko zechcesz, może przybliżyć Cie do odnalezienia siebie i swego celu przez utwierdzenie się w przekonaniu o tym czego na pewno nie chcesz, a co z całą pewnością jest bliskie twojemu serce. Kiedy patrzysz wstecz swojego życia, to przekonujesz się, że robiłeś już różne rzeczy, że spotkałeś już na swojej drodze różnych ludzi i zauważysz, że te zdarzenia z perspektywy czasu mają właśnie taki wydźwięk. W danym momencie dostrajamy emocje pozytywne lub negatywne do każdego zdarzenia, jednak jeśli spojrzeć na to inaczej, z innej perspektywy nawet to co sprawiło, że cierpiałeś, może mieć pozytywne konotacje. Dlaczego? Bo właśnie, to pokazuje Ci tak bardzo wyraźnie czego z całą pewnością w życiu nie chcesz. Bardzo często człowiek czuje się zagubiony w swoim życiu, nie wiedząc dokąd to wszystko prowadzi. Jednak z czasem, jeśli obserwujesz siebie zaczynasz rozumieć, że rzeczy układając się dokładnie tak jak mają się układać.

W ten weekend miałam przyjemność spotkać się z ludźmi otwartymi, z maksymalnie skurczonym EGO, myślących podobnie jak ja, czyli zakręconych wariatów myślących pięknymi ideami. Wśród takiej niewielkiej społeczności, przez klika dnia poczułam się bardziej umocniona w swoich przekonaniach i poszukiwaniach, w podążaniu określoną ścieżką, tworzenia bardziej przyjaznego, zdrowego, uduchowionego oraz zorientowanego na drugiego człowieka świata. To, że ludzkość zapędziła się już dawno w kozi róg wie prawie każdy, kto krytycznym okiem spogląda na otoczenie wokół. Niewielu z nas ma pomysł i odwagę jak to zmienić. Znacznie mniej robi coś w tym kierunku, a ledwo garstka jest zaangażowana i działa z pasją w tej sprawie. Jednak są, jesteśmy i chcemy żyć zgodnie z naturą.

Świat, który karmi nas kłamstwami powoli się kończy, w bólach, strachu, panice i dezorientacji. Jednak możesz to przeżyć, jeśli będziesz gromadzić się wokół tych którzy „naprawiają” swoje podwórko, czyli tworzą enklawy uduchowionego szczęścia, pełnego nadziei i wiary na lepsze jutro. Żyjemy w dobrym momencie, gdyż technologie, wiedza i przekaz są ogólnie dostępna, a mądry człowiek potrafi to wykorzystać tak by nie cierpiało na tym środowisko, by człowiek nie zatruwał swojego ciała, umysłu oraz ducha. Dlatego dobrze Ci radzę: otaczaj się ludźmi z twojej bajki by żyć w zgodzie ze sobą, by wiedzieć, że podążasz ścieżką swego przeznaczenia.

W ten weekend zatem miałam do czynienia z ludźmi, którzy w niesamowity sposób budują swoją prawdziwą niezależność w oparciu o wiedzę naszych babć, najnowsze technologie i pozytywną energię, która jest siłą największą w każdym z nas. Każdy człowiek bowiem, może zbudować zdrowy, ekologiczny dom, zasilany odnawialną energią, uprawiać i hodować swoje własne „jedzenie” oraz otaczać się ludźmi wymieniając się wiedzę i produkty, tak by być w możliwie największym stopniu samowystarczalnym. Takie podejście to prawdziwy skarb, to prawdziwe bogactwo, które nas otacza, a z którego najczęściej nie korzystamy. Możesz więc tkwić w przekonaniu, że ten świat będzie miał taki kształt jaki ma teraz i nic nie zmieniać, możesz również wiedząc, że wszystko się zmienia biernie się przyglądać tym zmianom akceptując ten fakt lub odczuwając wewnętrzny bunt i negatywizm, lub możesz zmieniać, możesz być kreatorem własnego życia, czyli wejść na poziom przebudzenia.

Zapraszam do zapoznania się z miejscem gdzie dokonuje się pozytywnych zmian: eko-cel.pl