Każdego dnia wyobrażam sobie, że jestem na początku mojej drogi do spełnienia marzeń. Przede mną fascynująca podróż z wieloma wyzwaniami, dająca możliwość uruchomienia niesamowitej kreatywności we mnie. Przede mną również wiele wspaniałych ludzi, których poznaję, których przyciągam do mojego życia aby realizować niesamowite projekty. Razem stworzymy synergię która da nam siłę, motywację i ogromną pozytywną energię ukierunkowaną na szczęście.

Tak, to szczęście jest tutaj celem. Nie pieniądze, nie sukcesy. Pieniądze i sukcesy są skutkiem ubocznym dawania sobie i innym szczęścia, dawania sobie i innym wartości. Szczęście natomiast to stan entuzjazmu w danej chwili. Zauważ, że w każdej chwili to szczęście się zmienia, jest tworem plastycznym, gdyż szczęście jest ulotne i składa się z małych chwil, z uniesień, z doceniania siebie, ze współdzielenia go z innymi, bliskimi Ci osobami. Zauważ również, że ten stan rożni się u rożnych ludzi od siebie. Ale nie ważne jest to, czym dokładnie szczęście jest dla Ciebie. Ważne by podążać ścieżką chwil, w których odczuwasz szczęście, chwil związanych z twoimi największymi pasjami, wzruszeniami, powodzeniami i zwycięstwami nad samym sobą. To co, że czasem zbaczasz z tej drogi skoro właśnie wtedy dostajesz szerszą perspektywę, doświadczenie, skoro właśnie wtedy uczysz się i skoro pozwala Ci to znacznie bardziej doceniać stan szczęścia.

Podobnie jest z Twoją drogą, nawet jeśli każdy dzień jest pierwszym dniem twojej drogi do samorealizacji, to ten każdy dzień jest inny, bo przecież składa się z kolejnych kroków do twojego celu. Dziś robisz to, a jutro coś innego, jednak nie ważne co robisz teraz. Ważne by być ukierunkowanym na szczęście, na realizowanie najbardziej niesamowitych planów, na próbowanie siebie, swoich sił oraz możliwości i na generowaniu takich sytuacji w twoim życiu, które za każdym razem pozwolą Ci się wspinać na wyższy poziom twojego JA; Taka wspinaczka pozwoli Ci na ulepszanie siebie, twoich umiejętności, najlepszych cech, siły, samoświadomości. Zatem każdego dnia startujesz z nowym, bardziej doświadczonym, bliższym sobie SOBĄ.

Czyż to nie jest fascynująca podróż. Pomyśl co może się zdarzyć za kila dni, tygodni, miesięcy. Czy pociąga Cię tak samo jak mnie myśl, że ta kumulacja doświadczenia, wiedzy, energii i znajomości może dać Ci za jakiś czas takie możliwości, których teraz nie jesteś w stanie nawet sobie wyobrazić. Korzystaj więc…. nie myśl za wiele. Odrobina podsumowania każdego dnia wystarczy, chociażby w postaci wdzięczności za dobra spływające do Twojego życia. Wyobraź sobie teraz i poczuj, że masz do czynienia z lepszą wersją SIEBIE każdego dnia. Idź zatem tą droga i nie obawiaj się, nie słuchaj co mówią inni, przecież to twoje życie. Do dzieła!

Chcesz więcej rozwoju, inspiracji i motywacji? Wejdź tutaj.