Każdy człowiek ma swoje potrzeby, pragnienia i marzenia. Część z tych elementów pozostaje niespełniona, z różnych przyczyn. Czy zastanawiałeś się kiedyś dlaczego? Być może nawet znasz odpowiedź. Pewnie zdajesz sobie sprawę z tego, że mając na uwadze pięć najważniejszych aspektów w życiu praktycznie każdy człowiek ma taki, w którym radzi sobie gorzej. Być może nawet nie jest ważne dlaczego tak się dzieje ale ważniejsza i mocno ekscytująca jest odpowiedź na pytanie: jak można sobie z tym poradzić?

To właśnie jest moje zadanie: pomagam radzić sobie z tymi niespełnionymi obszarami życia tak aby stały się dla Ciebie źródłem satysfakcji i siły wewnętrznej.

Zainteresowany?

Trening osobowości jest procesem, podczas którego klient wykorzystuje siłę problemu, by go pokonać. Proces ten pozwala na świadome uwolnienie się od starych wzorców myślowych, negatywnych emocji, wątpliwości, blokad, hamujących przekonań, które są przeszkodą, by żyć pełnią życia i osiągnąć cele osobiste i zawodowe.

Trening osobowości jest również procesem, który pomaga klientowi w przyspieszeniu tempa jego osobistego rozwoju, polepszeniu efektów działania i podniesieniu jakości funkcjonowania.

Więcej szczegółowych informacji na temat coachingu przeczytasz w artykułach:

Time Line Therapy

Sesja przełamania

Jakie masz możliwości:

Aby skorzystać z Treningu Osobowości masz do wyboru wiele opcji. Możesz skorzystać ze spotkania stacjonarnego realizowanego w gabinecie, coachingu przez skype w zaciszu domowym, oraz z konsultacji coachingowej drogą mailową. Dokonaj rejestracji poniżej, a oddzwonię do Ciebie.

 

Jeśli jesteś zainteresowany pisz pod adres: przewodnictwo@gmail.com
Skontaktuję się z Tobą do 24h