Trening osobowości jest drogą, którą każdy powinien przejść. Droga ta może przybrać wiele postaci i form. Czym jest zatem trening osobowości? Trudno użyć jednej definicji czym jest i opisać jednolitą metodę. Dlatego dziś chce Ci opowiedzieć o treningu, którym się zajmuje, czym jest, a czym na pewno nie jest. Sesja przełamania to jedno z najwspanialszych doznań jakie w życiu miałam okazję przeżyć. Za każdym razem kiedy teraz pracuje z kimś używając tej metody słyszę podobne słowa i jeszcze coś co cieszy mnie najbardziej: to działa!

Można by rzec, że sesja przełamania to proces zanurzania się we własnym podświadomym umyśle gdzie zawarte są odpowiedzi na wszystkie pytania jakie chcesz zadać. Brzmi niewiarygodnie ale znasz te odpowiedzi, jednak z wielu przyczyn nie jesteś w stanie sam(a) do nich dotrzeć z różnych powodów. Dlatego najczęściej żyjesz po omacku, borykając się z różnymi problemami lub często powtarzającymi się sytuacjami.

Zrobienie porządków w Twojej głowie jest tak ważne jak sprzątanie Twojego życiowego gniazda. Jeśli tego nie robisz to bałagan się nawarstwia i w pewnym momencie dochodzi do sytuacji, w której niczego w Twoim otoczeniu nie możesz znaleźć, nie wiesz nawet gdzie tego szukać, a na dodatek wszystko lepi się z brudu. Jeśli natomiast sprzątasz na bieżąco wszystko jest na swoim miejscu, a Ty możesz cieszyć się swoim lokum.

Podobnie jest z Twoją głową. Jeśli negatywne emocje, ograniczające decyzje, konflikty wewnętrzne itp. się nawarstwiają, z czasem trudno jest odnaleźć w tym wszystkim swoją drogę, swój cel, a nawet tożsamość. Trening osobowości może pomóc Ci odkryć, to co jest dla ciebie naprawdę ważne w życiu, uzyskać równowagę emocjonalną oraz odnaleźć drogę do samorealizacji. To niezwykłe doświadczenie, które nada nowej jakości Twoim działaniom, Twojej motywacji do działania oraz rezultatami związanymi z Twoim działaniem. Wyobraź sobie, ze przychodzi czas kiedy cieszysz się z wszystkiego co Cię otacza, z wszystkiego co robisz i odczuwasz to stokroć bardziej niż dotychczas. Życie wtedy nabiera smaku i koloru. Dlatego też serdecznie polecam Sesję Przełamania jako niesamowite doświadczenie i początek wielu zmian w Twoim życiu.

Jeśli jesteś osobą poważnie myśląca nad zmianami w swoim życiu zapisz się teraz na bezpłatną 15 minutową sesję coachingową realizowaną przez Skypa lub telefonicznie. Sprawdź jak to na Ciebie zadziała. Jeśli uznasz, że jest to temat dla Ciebie umówisz się na sesję coachingową z trenerem. Pozostaw zatem poniżej numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie, aby umówić dogodny termin. Nie czekaj, zrób to dla siebie. 🙂

Jeśli jesteś zainteresowany pisz pod adres: przewodnictwo@gmail.com
Skontaktuję się z Tobą do 24h